IXFN150N10
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFN150N10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFN150N10
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 100V 150A SOT-227
Ngā Rauemi: IXFN150N10.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFN150N10
Tau Wae IXFN150N10 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 100V 150A SOT-227 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4547 pcs Pepa Raraunga IXFN150N10.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 8mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-227B
Raupapa HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 12 mOhm @ 75A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 520W (Tc) Packaging Bulk
Paa / Case SOT-227-4, miniBLOC Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Chassis Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 9000pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 360nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 100V 150A (Tc) 520W (Tc) Chassis Mount SOT-227B I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 150A (Tc)