IXFN140N25T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFN140N25T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFN140N25T
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 250V 120A SOT-227
Ngā Rauemi: IXFN140N25T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFN140N25T
Tau Wae IXFN140N25T Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 250V 120A SOT-227 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4174 pcs Pepa Raraunga IXFN140N25T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 4mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-227B
Raupapa GigaMOS™ HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 17 mOhm @ 60A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 690W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case SOT-227-4, miniBLOC Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 19000pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 255nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 250V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 250V 120A (Tc) 690W (Tc) Chassis Mount SOT-227B I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)