IXFN180N10
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFN180N10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFN180N10
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 100V 180A SOT-227B
Ngā Rauemi: IXFN180N10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFN180N10
Tau Wae IXFN180N10 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 100V 180A SOT-227B Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5327 pcs Pepa Raraunga IXFN180N10.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 8mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-227B
Raupapa HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 8 mOhm @ 500mA, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 600W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case SOT-227-4, miniBLOC Ētahi Ingoa 479462
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Chassis Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 9100pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 360nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 100V 180A (Tc) 600W (Tc) Chassis Mount SOT-227B I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 180A (Tc)