IXFN210N30X3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFN210N30X3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFN210N30X3
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua FET N-CHANNEL
Ngā Rauemi: IXFN210N30X3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFN210N30X3
Tau Wae IXFN210N30X3 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga FET N-CHANNEL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3023 pcs Pepa Raraunga IXFN210N30X3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 8mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-227B
Raupapa HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 4.6 mOhm @ 105A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 695W (Tc) Paa / Case SOT-227-4, miniBLOC
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 24200pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 375nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 300V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 300V 210A (Tc) 695W (Tc) Chassis Mount SOT-227B I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 210A (Tc)