IXFN240N15T2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFN240N15T2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFN240N15T2
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 150V 240A SOT227
Ngā Rauemi: IXFN240N15T2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFN240N15T2
Tau Wae IXFN240N15T2 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 150V 240A SOT227 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3279 pcs Pepa Raraunga IXFN240N15T2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 8mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-227B
Raupapa GigaMOS™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 5.2 mOhm @ 60A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 830W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case SOT-227-4, miniBLOC Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 32000pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 460nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 150V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 150V 240A (Tc) 830W (Tc) Chassis Mount SOT-227B I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 240A (Tc)