IXFN24N90Q
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFN24N90Q Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFN24N90Q
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 900V 24A SOT-227B
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFN24N90Q
Tau Wae IXFN24N90Q Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 900V 24A SOT-227B Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2816 pcs Pepa Raraunga
Vgs (th) (Max) @ Id - Hangarau MOSFET (Metal Oxide)
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-227B Raupapa -
Runa I (Max) @ Id, Vgs - Whakaaetanga Mana (Max) 500W (Tc)
Packaging Tube Paa / Case SOT-227-4, miniBLOC
Tae Mahi - Momo Tae Chassis Mount
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 900V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 900V 24A (Tc) 500W (Tc) Chassis Mount SOT-227B
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 24A (Tc)