72V263L7-5PF
Hua Hua
Tau Wae: 72V263L7-5PF
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO 8192X18 7-5NS 80QFP
Ngā Rauemi: 1.72V263L7-5PF.pdf2.72V263L7-5PF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V263L7-5PF
Tau Wae 72V263L7-5PF Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4947 pcs Pepa Raraunga 1.72V263L7-5PF.pdf2.72V263L7-5PF.pdf
Tuhinga o mua 3.15V ~ 3.45V Pūrere Pūrere Whakarato 80-TQFP (14x14)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 80-LQFP Ētahi Ingoa IDT72V263L7-5PF
IDT72V263L7-5PF-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 144K (8K x 18)(16K x 9)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Mahinga Synchronous
Tautoko FWFT Yes Momo Whakawhānui Depth, Width
Raraunga Raraunga 133.3MHz Tae - Whakaaetanga (Max) 35mA
Mahinga Bus Uni-Directional Tau Wae Tuakiri 72V263
Wā Uru 5ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
72V263L7-5BCGI8
72V263L7-5BCGI8
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC FIFO 3.3V SUPERSYNC II 100LBG