72V263L6PFG8
Hua Hua
Tau Wae: 72V263L6PFG8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC MEM FIFO 8192X18 80QFP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V263L6PFG8
Tau Wae 72V263L6PFG8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4812 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 3.15V ~ 3.45V Pūrere Pūrere Whakarato 80-TQFP (14x14)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Paa / Case 80-LQFP
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 144K (8K x 18)(16K x 9)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Synchronous
Tautoko FWFT Yes Momo Whakawhānui Depth, Width
Raraunga Raraunga 166MHz Tae - Whakaaetanga (Max) 35mA