72V263L7-5BCGI8
Hua Hua
Tau Wae: 72V263L7-5BCGI8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO 3.3V SUPERSYNC II 100LBG
Ngā Rauemi: 72V263L7-5BCGI8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V263L7-5BCGI8
Tau Wae 72V263L7-5BCGI8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga IC FIFO 3.3V SUPERSYNC II 100LBG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3124 pcs Pepa Raraunga 72V263L7-5BCGI8.pdf
Tuhinga o mua 3.15V ~ 3.45V Pūrere Pūrere Whakarato 100-CABGA (11x11)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 100-LBGA Ētahi Ingoa IDT72V263L7-5BCGI8
IDT72V263L7-5BCGI8-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 144K (8K x 18)(16K x 9)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT Yes
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 133.3MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 35mA Mahinga Bus Uni-Directional