72V265LA10PFG
Hua Hua
Tau Wae: 72V265LA10PFG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SS 16384X18 10NS 64-TQFP
Ngā Rauemi: 1.72V265LA10PFG.pdf2.72V265LA10PFG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
90 pcs
180 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V265LA10PFG
Tau Wae 72V265LA10PFG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 2126 pcs Pepa Raraunga 1.72V265LA10PFG.pdf2.72V265LA10PFG.pdf
Tuhinga o mua 3V ~ 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (14x14)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 64-LQFP Ētahi Ingoa 800-2336
IDT72V265LA10PFG
IDT72V265LA10PFG-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 288K (16K x 18)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT Yes
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 100MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 55mA Mahinga Bus Uni-Directional