71421SA55PF8
Hua Hua
Tau Wae: 71421SA55PF8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 16K PARALLEL 64TQFP
Ngā Rauemi: 71421SA55PF8.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 71421SA55PF8
Tau Wae 71421SA55PF8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4276 pcs Pepa Raraunga 71421SA55PF8.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 55ns Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Asynchronous Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (14x14)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 64-LQFP Ētahi Ingoa IDT71421SA55PF8
IDT71421SA55PF8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Ngā Hua e hāngai ana
7142LA100J8
7142LA100J8
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC SRAM 16K PARALLEL 52PLCC
I roto i te taonga: 5822 pcs
Tikiake: 7142LA100J8.pdf
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: BIT PHILLIPS SZ3 2.36" 1=10PK
I roto i te taonga: 5260 pcs
Tikiake: 71424.pdf
RFQ
71421SA55J8
71421SA55J8
Tikiake: 71421SA55J8.pdf
71421SA55PF
71421SA55PF
Whakaahuatanga: IC SRAM 16K PARALLEL 64TQFP
Tikiake: 71421SA55PF.pdf
71421SA35PF8
71421SA35PF8
Tikiake: 71421SA35PF8.pdf
7142DG
7142DG
Kaihanga: Aavid Thermalloy
Whakaahuatanga: HEATSINK TO-220 TIN CLIP-ON 21MM