71421SA55PF
Hua Hua
Tau Wae: 71421SA55PF
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 16K PARALLEL 64TQFP
Ngā Rauemi: 71421SA55PF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 71421SA55PF
Tau Wae 71421SA55PF Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5116 pcs Pepa Raraunga 71421SA55PF.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 55ns Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Asynchronous Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (14x14)
Raupapa - Packaging Tray
Paa / Case 64-LQFP Ētahi Ingoa IDT71421SA55PF
IDT71421SA55PF-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Ngā Hua e hāngai ana
71421SA55J
71421SA55J
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC SRAM 16K PARALLEL 52PLCC
I roto i te taonga: 5454 pcs
Tikiake: 71421SA55J.pdf
RFQ
7142DG
7142DG
Kaihanga: Aavid Thermalloy
Whakaahuatanga: HEATSINK TO-220 TIN CLIP-ON 21MM
I roto i te taonga: 81369 pcs
Tikiake: 7142DG.pdf
RFQ
71421SA35PF8
71421SA35PF8
Whakaahuatanga: IC SRAM 16K PARALLEL 64TQFP
Tikiake: 71421SA35PF8.pdf
71421SA55PF8
71421SA55PF8
Tikiake: 71421SA55PF8.pdf
71421SA55JI
71421SA55JI
Tikiake: 71421SA55JI.pdf
7142LA100C
7142LA100C
Whakaahuatanga: IC SRAM 16K PARALLEL SB48
Tikiake: 7142LA100C.pdf
71424
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: BIT PHILLIPS SZ3 2.36" 1=10PK