71421SA55J8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 71421SA55J8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 16K PARALLEL 52PLCC
Ngā Rauemi: 71421SA55J8.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 71421SA55J8
Tau Wae 71421SA55J8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5659 pcs Pepa Raraunga 71421SA55J8.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 55ns Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Asynchronous Pūrere Pūrere Whakarato 52-PLCC (19.13x19.13)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 52-LCC (J-Lead) Ētahi Ingoa IDT71421SA55J8
IDT71421SA55J8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Momo Rangi Volatile
Rahi Mahara 16Kb (2K x 8) Atanga Waehere Parallel
Hōputu Pūmahara SRAM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Wā Uru 55ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
71421SA55JI8
71421SA55JI8
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC SRAM 16K PARALLEL 52PLCC
I roto i te taonga: 5260 pcs
Tikiake: 71421SA55JI8.pdf
RFQ
71424
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: BIT PHILLIPS SZ3 2.36" 1=10PK