71421SA55JI
Hua Hua
Tau Wae: 71421SA55JI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 16K PARALLEL 52PLCC
Ngā Rauemi: 71421SA55JI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 71421SA55JI
Tau Wae 71421SA55JI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4170 pcs Pepa Raraunga 71421SA55JI.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 55ns Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Asynchronous Pūrere Pūrere Whakarato 52-PLCC (19.13x19.13)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 52-LCC (J-Lead) Ētahi Ingoa IDT71421SA55JI
IDT71421SA55JI-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Ngā Hua e hāngai ana
71421SA55J8
71421SA55J8
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC SRAM 16K PARALLEL 52PLCC
I roto i te taonga: 5659 pcs
Tikiake: 71421SA55J8.pdf
RFQ
71421SA55JI8
71421SA55JI8
I roto i te taonga: 5260 pcs
Tikiake: 71421SA55JI8.pdf
RFQ
71421SA35PF8
71421SA35PF8
Whakaahuatanga: IC SRAM 16K PARALLEL 64TQFP
Tikiake: 71421SA35PF8.pdf
7142LA100C
7142LA100C
Whakaahuatanga: IC SRAM 16K PARALLEL SB48
Tikiake: 7142LA100C.pdf
71421SA55J
71421SA55J
Tikiake: 71421SA55J.pdf
71424
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: BIT PHILLIPS SZ3 2.36" 1=10PK