71016S20PHGI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71016S20PHGI8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 71016S20PHGI8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 1M PARALLEL 44TSOP II
Ngā Rauemi: 71016S20PHGI8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 71016S20PHGI8
Tau Wae 71016S20PHGI8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 40989 pcs Pepa Raraunga 71016S20PHGI8.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 20ns Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Asynchronous Pūrere Pūrere Whakarato 44-TSOP II
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 44-TSOP (0.400", 10.16mm Width) Ētahi Ingoa IDT71016S20PHGI8
IDT71016S20PHGI8-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Momo Tae Surface Mount