71016S20YGI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71016S20YGI8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 71016S20YGI8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 1M PARALLEL 44SOJ
Ngā Rauemi: 71016S20YGI8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 71016S20YGI8
Tau Wae 71016S20YGI8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 46708 pcs Pepa Raraunga 71016S20YGI8.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 20ns Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Asynchronous Pūrere Pūrere Whakarato 44-SOJ
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 44-BSOJ (0.400", 10.16mm Width) Ētahi Ingoa IDT71016S20YGI8
IDT71016S20YGI8-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Momo Rangi Volatile
Rahi Mahara 1Mb (64K x 16) Atanga Waehere Parallel
Hōputu Pūmahara SRAM Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Tau Wae Tuakiri IDT71016 Wā Uru 20ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
71016S20PHGI
71016S20PHGI
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC SRAM 1M PARALLEL 44TSOP II
I roto i te taonga: 39077 pcs
Tikiake: 71016S20PHGI.pdf
RFQ
7101B
7101B
Kaihanga: Electroswitch
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V
I roto i te taonga: 35404 pcs
Tikiake: 7101B.pdf
RFQ
7101C
7101C
Kaihanga: Electroswitch