71016S20YG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71016S20YG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 71016S20YG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 1M PARALLEL 44SOJ
Ngā Rauemi: 71016S20YG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
16 pcs
32 pcs
64 pcs
112 pcs
256 pcs
512 pcs
1008 pcs
5008 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 71016S20YG
Tau Wae 71016S20YG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 54535 pcs Pepa Raraunga 71016S20YG.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 20ns Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Asynchronous Pūrere Pūrere Whakarato 44-SOJ
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 44-BSOJ (0.400", 10.16mm Width) Ētahi Ingoa 800-1409
800-1409-ND
IDT71016S20YG
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Surface Mount