71016S15YG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71016S15YG8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 71016S15YG8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 1M PARALLEL 44SOJ
Ngā Rauemi: 71016S15YG8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 71016S15YG8
Tau Wae 71016S15YG8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 51102 pcs Pepa Raraunga 71016S15YG8.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 15ns Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Asynchronous Pūrere Pūrere Whakarato 44-SOJ
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 44-BSOJ (0.400", 10.16mm Width) Ētahi Ingoa IDT71016S15YG8
IDT71016S15YG8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Surface Mount