RV8H-2S-D12
IDECIDEC
RV8H-2S-D12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RV8H-2S-D12
Kaihanga / Waitohu: IDEC
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 6A 12V
Ngā Rauemi: RV8H-2S-D12.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RV8H-2S-D12
Tau Wae RV8H-2S-D12 Kaihanga IDEC
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 6A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7443 pcs Pepa Raraunga RV8H-2S-D12.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9.6 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 0.84 VDC
Kāhua Whakamutunga Spring Terminal Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Nom
Raupapa RV8 Wā Whakaora 15ms
Momo Tae General Purpose with Socket Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1885-1461 Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae DIN Rail
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose with Socket Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil DIN Rail
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 6A Whakaaetanga Mea Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 375 Ohms
Kohikohi Miihini 380 mW Kohikohi Kei te Aukati 32.0mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RV8H-2S-AD48
RV8H-2S-AD48
Kaihanga: IDEC
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 6A 48V
I roto i te taonga: 6513 pcs
Tikiake: RV8H-2S-AD48.pdf
RFQ
RV8H-2S-D12-C1D2
RV8H-2S-D12-C1D2
Kaihanga: IDEC
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 6A 12V