RV8H-2S-D24
IDECIDEC
RV8H-2S-D24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RV8H-2S-D24
Kaihanga / Waitohu: IDEC
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 6A 24V
Ngā Rauemi: RV8H-2S-D24.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RV8H-2S-D24
Tau Wae RV8H-2S-D24 Kaihanga IDEC
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 6A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9039 pcs Pepa Raraunga RV8H-2S-D24.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.68 VDC
Kāhua Whakamutunga Spring Terminal Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Nom
Raupapa RV8 Wā Whakaora 15ms
Momo Tae General Purpose with Socket Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1885-1700 Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae DIN Rail
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose with Socket Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil DIN Rail
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 6A Whakaaetanga Mea Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 1.2 kOhms
Kohikohi Miihini 480 mW Kohikohi Kei te Aukati 20.0mA