RV8H-2S-D18
IDECIDEC
RV8H-2S-D18 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RV8H-2S-D18
Kaihanga / Waitohu: IDEC
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 6A 18V
Ngā Rauemi: RV8H-2S-D18.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RV8H-2S-D18
Tau Wae RV8H-2S-D18 Kaihanga IDEC
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 6A 18V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7486 pcs Pepa Raraunga RV8H-2S-D18.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 14.4 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.26 VDC
Kāhua Whakamutunga Spring Terminal Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Nom
Raupapa RV8 Wā Whakaora 15ms
Momo Tae General Purpose with Socket Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1885-1460 Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae DIN Rail
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose with Socket Relay DPDT (2 Form C) 18VDC Coil DIN Rail
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 6A Whakaaetanga Mea Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 18VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 750 Ohms
Kohikohi Miihini 430 mW Kohikohi Kei te Aukati 24.0mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RV8H-2S-D24-C1D2
RV8H-2S-D24-C1D2
Kaihanga: IDEC
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 6A 24V
I roto i te taonga: 6100 pcs
Tikiake: RV8H-2S-D24-C1D2.pdf
RFQ
RV8H-2S-AD60-C1D2
RV8H-2S-AD60-C1D2
Kaihanga: IDEC
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 6A 60V
I roto i te taonga: 4994 pcs
Tikiake: RV8H-2S-AD60-C1D2.pdf
RFQ
RV8H-2S-D18-C1D2
RV8H-2S-D18-C1D2
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 6A 18V