RV8H-2S-AD24
IDECIDEC
RV8H-2S-AD24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RV8H-2S-AD24
Kaihanga / Waitohu: IDEC
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 6A 24V
Ngā Rauemi: RV8H-2S-AD24.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RV8H-2S-AD24
Tau Wae RV8H-2S-AD24 Kaihanga IDEC
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 6A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8911 pcs Pepa Raraunga RV8H-2S-AD24.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VAC/DC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.68 VAC/DC
Kāhua Whakamutunga Spring Terminal Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Nom
Raupapa RV8 Wā Whakaora 15ms
Momo Tae General Purpose with Socket Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1885-1597 Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae DIN Rail
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 6A Whakaaetanga Mea Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 24VAC/DC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 1.14 kOhms
Kohikohi Miihini 500 mW Kohikohi Kei te Aukati 21.0mA