JR25RK-24S
HiroseHirose
JR25RK-24S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JR25RK-24S
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: JR25RK-24S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JR25RK-24S
Tau Wae JR25RK-24S Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7512 pcs Pepa Raraunga JR25RK-24S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 250VAC, 350VDC Whakamutunga Solder Cup
Kua oti te Rei Nickel Raupapa JR
Packaging Bulk Ētahi Ingoa H124137
JR25RK-24S-ND
Whakatakotoranga Keyed Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Panel Mount
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 5A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 78.7µin (2.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 1.098" (27.90mm) Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JR25RK-8P(71)
JR25RK-8P(71)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 8POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 6322 pcs
Tikiake: JR25RK-8P(71).pdf
RFQ
JR25RK-24SC
JR25RK-24SC
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT