JR25RK-24P
HiroseHirose
JR25RK-24P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JR25RK-24P
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: JR25RK-24P.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JR25RK-24P
Tau Wae JR25RK-24P Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10225 pcs Pepa Raraunga JR25RK-24P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 250VAC, 350VDC Whakamutunga Solder Cup
Kua oti te Rei Nickel Raupapa JR
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 114-0524-2-00
H124135
JR25RK-24P-ND
Whakatakotoranga Keyed Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Panel Mount
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 5A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 118.1µin (3.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 1.098" (27.90mm) Rauemi Backshell, Pae -