JR25RK-16P
HiroseHirose
JR25RK-16P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JR25RK-16P
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 16POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: JR25RK-16P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JR25RK-16P
Tau Wae JR25RK-16P Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 16POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13288 pcs Pepa Raraunga JR25RK-16P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 250VAC, 350VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa JR
Packaging Bulk Ētahi Ingoa H124133
JR25RK-16P-ND
Whakatakotoranga Keyed Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 10A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 78.7µin (2.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 1.098" (27.90mm) Rauemi Backshell, Pae -