JR25RK-16S
HiroseHirose
JR25RK-16S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JR25RK-16S
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: JR25RK-16S.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JR25RK-16S
Tau Wae JR25RK-16S Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10251 pcs Pepa Raraunga JR25RK-16S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 250VAC, 350VDC Whakamutunga Solder Cup
Kua oti te Rei Nickel Raupapa JR
Packaging Bulk Ētahi Ingoa H124134
JR25RK-16S-ND
Whakatakotoranga Keyed Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Panel Mount
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 10A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 1.098" (27.90mm) Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JR25RK-24S
JR25RK-24S
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP