JR21WCC-10
HiroseHirose
JR21WCC-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JR21WCC-10
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN CABLE CLAMP SZ 21 M24 BLACK
Ngā Rauemi: JR21WCC-10.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JR21WCC-10
Tau Wae JR21WCC-10 Kaihanga Hirose
He Rahinga Kei te wātea 6020 pcs Pepa Raraunga JR21WCC-10.pdf
Momo Cable Clamp Rahi Tae M24x0.75
Te whakangungu - Rahi Hiku - Whakauru 21
Raupapa JR-W Te whakanoho Chrome
Ētahi Ingoa *JR21WCC-10
HR986
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Aluminum Alloy, Brass, Zinc Alloy
Ngā āhuatanga Clamp Screws, Gasket, Washer Taitapa - O waho 1.062" (26.97mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Black Connector Cable Clamp M24x0.75 21 Tae Black
Ko te whakatuwhera o te tau 0.394" (10.00mm) Waea Kawe 180°