JR21RK-16P
HiroseHirose
JR21RK-16P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JR21RK-16P
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 16POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: JR21RK-16P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JR21RK-16P
Tau Wae JR21RK-16P Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 16POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14866 pcs Pepa Raraunga JR21RK-16P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 250VAC, 350VDC Whakamutunga Solder Cup
Kua oti te Rei Nickel Raupapa JR
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 114-0522-7-00
H124126
JR21RK-16P-ND
Whakatakotoranga Keyed Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Panel Mount
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 5A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 78.7µin (2.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.941" (23.90mm) Rauemi Backshell, Pae -