JR21RK-10S
HiroseHirose
JR21RK-10S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JR21RK-10S
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: JR21RK-10S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JR21RK-10S
Tau Wae JR21RK-10S Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13943 pcs Pepa Raraunga JR21RK-10S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 250VAC, 350VDC Whakamutunga Solder Cup
Kua oti te Rei Nickel Raupapa JR
Packaging Bulk Ētahi Ingoa H124124
JR21RK-10S-ND
Whakatakotoranga Keyed Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Panel Mount
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 10A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 78.7µin (2.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.941" (23.90mm) Rauemi Backshell, Pae -