JR21WCC-14
HiroseHirose
JR21WCC-14 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JR21WCC-14
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN CABLE CLAMP SZ 21 M24 BLACK
Ngā Rauemi: JR21WCC-14.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JR21WCC-14
Tau Wae JR21WCC-14 Kaihanga Hirose
He Rahinga Kei te wātea 4836 pcs Pepa Raraunga JR21WCC-14.pdf
Momo Cable Clamp Rahi Tae M24x0.75
Te whakangungu - Rahi Hiku - Whakauru 21
Raupapa JR-W Te whakanoho Chrome
Ētahi Ingoa *JR21WCC-14
HR988
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Aluminum Alloy, Brass, Zinc Alloy
Ngā āhuatanga Clamp Screws, Gasket, Washer Taitapa - O waho 1.062" (26.97mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Black Connector Cable Clamp M24x0.75 21 Tae Black
Ko te whakatuwhera o te tau 0.551" (14.00mm) Waea Kawe 180°
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JR21WCC-10
JR21WCC-10
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN CABLE CLAMP SZ 21 M24 BLACK
I roto i te taonga: 6020 pcs
Tikiake: JR21WCC-10.pdf
RFQ
JR21WCC-16(31)
JR21WCC-16(31)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONNECTOR
I roto i te taonga: 5252 pcs
Tikiake: JR21WCC-16(31).pdf
RFQ
Tikiake: JR21WCC-10(71).pdf
JR21WCC-14(31)
JR21WCC-14(31)
Whakaahuatanga: CONNECTOR
Tikiake: JR21WCC-14(31).pdf
JR21WCC-16
JR21WCC-16
Tikiake: JR21WCC-16.pdf
JR21WCC-14(71)
JR21WCC-14(71)
Tikiake: JR21WCC-14(71).pdf
JR21WCC-6
JR21WCC-6
Tikiake: JR21WCC-6.pdf
JR21WCC-12
JR21WCC-12
Tikiake: JR21WCC-12.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel