HIF3BA-26PA-2.54DSA(75)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HIF3BA-26PA-2.54DSA(75)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HDR 26POS 2.54MM
Ngā Rauemi: HIF3BA-26PA-2.54DSA(75).pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HIF3BA-26PA-2.54DSA(75)
Tau Wae HIF3BA-26PA-2.54DSA(75) Kaihanga Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga CONN HDR 26POS 2.54MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16944 pcs Pepa Raraunga HIF3BA-26PA-2.54DSA(75).pdf
Whakamutunga Solder Aronga Whakatika Male Pin
Te whakaheke 0.100" (2.54mm) Raupapa HIF3B
Mokowhitu Haupae - Te Tae Shrouded RoHS Tūnga Bulk
Ētahi Ingoa 610-0115-9-75 Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Whakangungu All
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga HIF3BA-26PA-2.54DSA(75)
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 26 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
Whakaahuatanga CONN HDR 26POS 2.54MM I teie nei - Max / Whakapā Latch Lock/Eject Hooks
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.236" (6.00mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.100" (2.54mm)