HIF3BA-26PA-2.54DS(85)
HiroseHirose
Hirose
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HIF3BA-26PA-2.54DS(85)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HDR 26POS 2.54MM
Ngā Rauemi: HIF3BA-26PA-2.54DS(85).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HIF3BA-26PA-2.54DS(85)
Tau Wae HIF3BA-26PA-2.54DS(85) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN HDR 26POS 2.54MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18573 pcs Pepa Raraunga HIF3BA-26PA-2.54DS(85).pdf
Te Whakatau Ngaohiko 200V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa HIF3B Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 610-0095-3-85
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polybutylene Terephthalate (PBT) Teitei Whakanoho 0.335" (8.51mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Keying Slot, Mounting Flange Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 26 position 0.100" (2.54mm) Whakatauranga onamata 1A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Brass Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.236" (6.00mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 12.0µin (0.30µm) Whakaoti Whakamutunga - Pouaka -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Header
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HIF3BA-26D-2.54R-CL(71)
HIF3BA-26D-2.54R-CL(71)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 26POS 2.54MM
I roto i te taonga: 17751 pcs
Tikiake: HIF3BA-26D-2.54R-CL(71).pdf
RFQ
HIF3BA-26PA-2.54DS(75)
HIF3BA-26PA-2.54DS(75)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HDR 26POS 2.54MM
I roto i te taonga: 16235 pcs
Tikiake: HIF3BA-26PA-2.54DS(75).pdf
RFQ
HIF3BA-26PA-2.54DSA(72)
HIF3BA-26PA-2.54DSA(72)
Tikiake: HIF3BA-26PA-2.54DSA(72).pdf
HIF3BA-26PA-2.54DSA(75)
HIF3BA-26PA-2.54DSA(75)
Kaihanga: Hirose Electric Co Ltd
Tikiake: HIF3BA-26PA-2.54DSA(75).pdf
HIF3BA-26PA-2.54DSA(71)
HIF3BA-26PA-2.54DSA(71)
Whakaahuatanga: CONN HEADER 26POS 2.54MM
Tikiake: HIF3BA-26PA-2.54DSA(71).pdf
HIF3BA-26PA-2.54DS(71)
HIF3BA-26PA-2.54DS(71)