HIF3BA-26PA-2.54DS(71)
HiroseHirose
Hirose
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HIF3BA-26PA-2.54DS(71)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 26POS 2.54MM
Ngā Rauemi: 1.HIF3BA-26PA-2.54DS(71).pdf2.HIF3BA-26PA-2.54DS(71).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HIF3BA-26PA-2.54DS(71)
Tau Wae HIF3BA-26PA-2.54DS(71) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN HEADER 26POS 2.54MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te Whakatau Ngaohiko 200V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa HIF3B Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa H126203
HIF3BA-26PA-2.54DS(71)-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polybutylene Terephthalate (PBT) Teitei Whakanoho 0.335" (8.51mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Keying Slot, Mounting Flange Pato Tere Latch Lock/Eject Hooks
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 26 position 0.100" (2.54mm) Whakatauranga onamata 1A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Brass Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.236" (6.00mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 78.7µin (2.00µm)
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 8.00µin (0.203µm) Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Header
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HIF3BA-26P-2.54PFA-2(71)
HIF3BA-26P-2.54PFA-2(71)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HDR 26POS 2.54MM
I roto i te taonga: 13598 pcs
Tikiake: HIF3BA-26P-2.54PFA-2(71).pdf
RFQ
HIF3BA-26PA-2.54DS(85)
HIF3BA-26PA-2.54DS(85)
Kaihanga: Hirose
I roto i te taonga: 18573 pcs
Tikiake: HIF3BA-26PA-2.54DS(85).pdf
RFQ
HIF3BA-26D-2.54R(11)
HIF3BA-26D-2.54R(11)
Whakaahuatanga: CONN HOUSING 26POS 2.54MM DUAL
Tikiake: HIF3BA-26D-2.54R(11).pdf
HIF3BA-26D-2.54R(05)
HIF3BA-26D-2.54R(05)
Tikiake: HIF3BA-26D-2.54R(05).pdf
HIF3BA-26D-2.54R-CL(71)
HIF3BA-26D-2.54R-CL(71)
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 26POS 2.54MM
Tikiake: HIF3BA-26D-2.54R-CL(71).pdf
HIF3BA-26PA-2.54DSA(75)
HIF3BA-26PA-2.54DSA(75)
Kaihanga: Hirose Electric Co Ltd
Tikiake: HIF3BA-26PA-2.54DSA(75).pdf
HIF3BA-26P-2.54W
HIF3BA-26P-2.54W
Tikiake: HIF3BA-26P-2.54W.pdf
HIF3BA-26D-2.54R
HIF3BA-26D-2.54R
Tikiake: HIF3BA-26D-2.54R.pdf
HIF3BA-26PA-2.54DSA(72)
HIF3BA-26PA-2.54DSA(72)
Tikiake: HIF3BA-26PA-2.54DSA(72).pdf
HIF3BA-26PA-2.54DS(75)
HIF3BA-26PA-2.54DS(75)
Tikiake: HIF3BA-26PA-2.54DS(75).pdf
HIF3BA-26PA-2.54WB(71)
HIF3BA-26PA-2.54WB(71)
Whakaahuatanga: CONN HEADER 26POS 2.54MM
Tikiake: HIF3BA-26PA-2.54WB(71).pdf
HIF3BA-26PA-2.54DSA(71)
HIF3BA-26PA-2.54DSA(71)
Tikiake: HIF3BA-26PA-2.54DSA(71).pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel