HIF3BA-26PA-2.54DS(75)
HiroseHirose
Hirose
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HIF3BA-26PA-2.54DS(75)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HDR 26POS 2.54MM
Ngā Rauemi: HIF3BA-26PA-2.54DS(75).pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HIF3BA-26PA-2.54DS(75)
Tau Wae HIF3BA-26PA-2.54DS(75) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN HDR 26POS 2.54MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16235 pcs Pepa Raraunga HIF3BA-26PA-2.54DS(75).pdf
Te Whakatau Ngaohiko 200V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa HIF3B Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 610-0095-3-75
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polybutylene Terephthalate (PBT) Teitei Whakanoho 0.335" (8.51mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Keying Slot, Mounting Flange Pato Tere Latch Lock/Eject Hooks
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 26 position 0.100" (2.54mm) Whakatauranga onamata 1A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Brass Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.236" (6.00mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 12.0µin (0.30µm) Whakaoti Whakamutunga - Pouaka -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Header
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HIF3BA-26PA-2.54DSA(75)
HIF3BA-26PA-2.54DSA(75)
Kaihanga: Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga: CONN HDR 26POS 2.54MM
I roto i te taonga: 16944 pcs
Tikiake: HIF3BA-26PA-2.54DSA(75).pdf
RFQ
HIF3BA-26PA-2.54WB(71)
HIF3BA-26PA-2.54WB(71)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HEADER 26POS 2.54MM
I roto i te taonga: 18163 pcs
Tikiake: HIF3BA-26PA-2.54WB(71).pdf
RFQ
HIF3BA-26PA-2.54DSA(71)
HIF3BA-26PA-2.54DSA(71)
Kaihanga: Hirose