DF7-2P-3.96DSA
HiroseHirose
DF7-2P-3.96DSA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DF7-2P-3.96DSA
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 2POS 3.96MM VERT TIN
Ngā Rauemi: DF7-2P-3.96DSA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DF7-2P-3.96DSA
Tau Wae DF7-2P-3.96DSA Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN HEADER 2POS 3.96MM VERT TIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4915 pcs Pepa Raraunga DF7-2P-3.96DSA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa DF7 Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.156" (3.96mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa *DF7-2P-3.96DSA
H2669
Tae Mahi -35°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 21.5mm
Teitei Whakanoho 0.508" (12.90mm) Tae Whakanoho Beige
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Board Guide
Pato Tere Latch Holder Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 2 position 0.156" (3.96mm)
Whakatauranga onamata - Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.138" (3.50mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.276" (7.00mm)
Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin Whakaoti Whakamutunga - Tae Tin
Momo Hononga Header Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DF7-2P-3.96DSA(25)
DF7-2P-3.96DSA(25)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HEADER 2POS 3.96MM VERT TIN
I roto i te taonga: 5580 pcs
Tikiake: DF7-2P-3.96DSA(25).pdf
RFQ
DF7-2P-3.96DSA(01)
DF7-2P-3.96DSA(01)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HEADER 2POS 3.96MM STR GOLD
I roto i te taonga: 5553 pcs
Tikiake: DF7-2P-3.96DSA(01).pdf
RFQ
DF7-2P-3.96DSA(26)
DF7-2P-3.96DSA(26)