| Tau Wae | DF7-2P-7.92DS | Kaihanga | Hirose |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | CONN HEADER 2POS 7.92MM RT ANG T | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
| He Rahinga Kei te wātea | 5408 pcs | Pepa Raraunga | DF7-2P-7.92DS.pdf |
| Te Whakatau Ngaohiko | - | Whakamutunga | Solder |
| Kāhua | Board to Cable/Wire | Te whakaheke | Shrouded - 4 Wall |
| Raupapa | DF7 | Mokowhitu Haupae - Te Tae | - |
| Pitch - Mating | 0.312" (7.92mm) | Packaging | Bulk |
| Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui | - | Ētahi Ingoa | *DF7-2P-7.92DS H2689 |
| Tae Mahi | -35°C ~ 85°C | Tau o nga Rarangi | 1 |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | 2 | Tau o nga Tauranga | 3 |
| Momo Tae | Through Hole, Right Angle | Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 | Nga Tae Whakamuri | - |
| Teitei Whakanoho | 0.303" (7.70mm) | Tae Whakanoho | Beige |
| Tiaki Ingoa | - | Ngā āhuatanga | Board Guide |
| Pato Tere | Latch Holder | Whakaahuatanga Taipitopito | Connector Header Through Hole, Right Angle 3 position 0.312" (7.92mm) |
| Whakatauranga onamata | - | Momo Hoapā | Male Pin |
| Hoahoa Whakapā | Square | Whakaaetanga Mea | Copper Alloy |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | 0.138" (3.50mm) | Whakaauau te Whakaaetanga - Tae | 0.276" (7.00mm) |