DF7-2P-7.92DSA
HiroseHirose
DF7-2P-7.92DSA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DF7-2P-7.92DSA
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 2POS 7.92MM VERT TIN
Ngā Rauemi: DF7-2P-7.92DSA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DF7-2P-7.92DSA
Tau Wae DF7-2P-7.92DSA Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN HEADER 2POS 7.92MM VERT TIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4443 pcs Pepa Raraunga DF7-2P-7.92DSA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa DF7 Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.312" (7.92mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa *DF7-2P-7.92DSA
H2678
Tae Mahi -35°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea 2 Tau o nga Tauranga 3
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 21.5mm
Teitei Whakanoho 0.508" (12.90mm) Tae Whakanoho Beige
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Board Guide
Pato Tere Latch Holder Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 3 position 0.312" (7.92mm)
Whakatauranga onamata - Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.138" (3.50mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.276" (7.00mm)
Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin Whakaoti Whakamutunga - Tae Tin
Momo Hononga Header Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DF7-2P-7.92DS
DF7-2P-7.92DS
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HEADER 2POS 7.92MM RT ANG T
I roto i te taonga: 5408 pcs
Tikiake: DF7-2P-7.92DS.pdf
RFQ
DF7-3P-3.96DS
DF7-3P-3.96DS
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HEADER 3POS 3.96MM RT ANG T
I roto i te taonga: 5679 pcs
Tikiake: DF7-3P-3.96DS.pdf
RFQ
DF7-2P-7.92DS(25)
DF7-2P-7.92DS(25)