DF7-2EP-3.96C
HiroseHirose
DF7-2EP-3.96C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DF7-2EP-3.96C
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HOUSING 2POS 3.96MM CR
Ngā Rauemi: DF7-2EP-3.96C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DF7-2EP-3.96C
Tau Wae DF7-2EP-3.96C Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN PLUG HOUSING 2POS 3.96MM CR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4209 pcs Pepa Raraunga DF7-2EP-3.96C.pdf
Raupapa DF7 Mokowā Haupae -
Pana 0.156" (3.96mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa *DF7-2EP-3.96C
H2691
Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 2 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Panel Mount, Snap-In Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Latch Holder Whakaahuatanga Taipitopito 2 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.156" (3.96mm)
Momo Hoapā Male Pin Whakaoti Whakamutunga Crimp
Momo Hononga Plug Tae White
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DF7-2P-3.96DS(25)
DF7-2P-3.96DS(25)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HEADER 2POS 3.96MM RT ANG T