R30-1611300
HarwinHarwin
R30-1611300 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R30-1611300
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua HEX STANDOFF M3X0.5 NYLON 13MM
Ngā Rauemi: 1.R30-1611300.pdf2.R30-1611300.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R30-1611300
Tau Wae R30-1611300 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga HEX STANDOFF M3X0.5 NYLON 13MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 218107 pcs Pepa Raraunga 1.R30-1611300.pdf2.R30-1611300.pdf
Matawai, Rahi Tae M3x0.5 Te whakanoho -
Ētahi Ingoa 952-2186
R301611300
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga Nylon Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Te roa - Whānui 0.512" (13.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ira Female, Female Ngā āhuatanga -
Taitapa - O waho 0.217" (5.50mm) Hex Taitapa - I roto -
Whakaahuatanga Taipitopito Hex Standoff Threaded M3x0.5 Nylon 0.512" (13.00mm) Natural Tae Natural
I waenganui i te Kaari Poari 0.512" (13.00mm)