R30-1611000
HarwinHarwin
R30-1611000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R30-1611000
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua HEX STANDOFF M3X0.5 NYLON 10MM
Ngā Rauemi: 1.R30-1611000.pdf2.R30-1611000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R30-1611000
Tau Wae R30-1611000 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga HEX STANDOFF M3X0.5 NYLON 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 250626 pcs Pepa Raraunga 1.R30-1611000.pdf2.R30-1611000.pdf
Matawai, Rahi Tae M3x0.5 Te whakanoho -
Ētahi Ingoa 952-2184
R301611000
Tuhinga Nylon
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Te roa - Whānui 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ira Female, Female
Ngā āhuatanga - Taitapa - O waho 0.217" (5.50mm) Hex
Taitapa - I roto - Whakaahuatanga Taipitopito Hex Standoff Threaded M3x0.5 Nylon 0.394" (10.00mm) Natural
Tae Natural I waenganui i te Kaari Poari 0.394" (10.00mm)