R30-1611200
Harwin Inc.Harwin Inc.
R30-1611200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R30-1611200
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua HEX STANDOFF M3 NYLON 12MM
Ngā Rauemi: 1.R30-1611200.pdf2.R30-1611200.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R30-1611200
Tau Wae R30-1611200 Kaihanga Harwin Inc.
Whakaahuatanga HEX STANDOFF M3 NYLON 12MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 256111 pcs Pepa Raraunga 1.R30-1611200.pdf2.R30-1611200.pdf
Taumaha - Te Matotoru Wall 0.217" (5.50mm) Hex
Momo Hex Standoff Rahi Tae -
Raupapa R30-161 Matawai, Rahi Tae Threaded
Ētahi Ingoa 952-3457
R30-1611200-ND
Tuhinga Nylon
Waehanga Kaihanga R30-1611200 Ngā Rōpū Taeke (Raro / Teitei) 0.472" (12.00mm)
Tautanga - Max Female, Female Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui Hex Standoff Threaded M3x0.5 Nylon 0.472" (12.00mm) Natural Whakaahuatanga HEX STANDOFF M3 NYLON 12MM
Rahi Hoapā - Tae Natural
I waenganui i te Kaari Poari M3x0.5 Pana Radius 0.472" (12.00mm)