R30-1612500
HarwinHarwin
Harwin
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R30-1612500
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua HEX STANDOFF M3X0.5 NYLON 25MM
Ngā Rauemi: 1.R30-1612500.pdf2.R30-1612500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R30-1612500
Tau Wae R30-1612500 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga HEX STANDOFF M3X0.5 NYLON 25MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 206009 pcs Pepa Raraunga 1.R30-1612500.pdf2.R30-1612500.pdf
Matawai, Rahi Tae M3x0.5 Te whakanoho -
Tuhinga Nylon Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Te roa - Whānui 0.984" (25.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ira Female, Female Ngā āhuatanga -
Taitapa - O waho 0.217" (5.50mm) Hex Taitapa - I roto -
Whakaahuatanga Taipitopito Hex Standoff Threaded M3x0.5 Nylon 0.984" (25.00mm) Natural Tae Natural
I waenganui i te Kaari Poari 0.984" (25.00mm)