M50-3801342
HarwinHarwin
M50-3801342 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M50-3801342
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN DIP PLUG 26POS 1.27MM IDC
Ngā Rauemi: 1.M50-3801342.pdf2.M50-3801342.pdf3.M50-3801342.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
28 pcs
56 pcs
112 pcs
252 pcs
504 pcs
1008 pcs
2520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M50-3801342
Tau Wae M50-3801342 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN DIP PLUG 26POS 1.27MM IDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 45370 pcs Pepa Raraunga 1.M50-3801342.pdf2.M50-3801342.pdf3.M50-3801342.pdf
Waea Wire 30 AWG Raupapa Archer M50
Mokowā Haupae 0.050" (1.27mm) Packaging Tray
Ētahi Ingoa 952-2654
M50-3801342-ND
Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Feed Through Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Ribbon Cable, DIP Header Connector IDC 30 AWG Through Hole
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Ribbon Cable, DIP Header Tae -
Taea Whakamutunga IDC Mahanga Karere 0.025" (0.64mm)
Poari Poari-Poari 0.050" (1.27mm)