M50-3900242
Harwin Inc.Harwin Inc.
Harwin Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M50-3900242
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN HDR 1.27MM R/A AU 4POS
Ngā Rauemi: 1.M50-3900242.pdf2.M50-3900242.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
14000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M50-3900242
Tau Wae M50-3900242 Kaihanga Harwin Inc.
Whakaahuatanga CONN HDR 1.27MM R/A AU 4POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 192119 pcs Pepa Raraunga 1.M50-3900242.pdf2.M50-3900242.pdf
Whakamutunga Solder Raupapa Archer M50
RoHS Tūnga Bulk Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 4 Te maha o nga Kaihautū 0.050" (1.27mm)
Momo Tae Through Hole, Right Angle Te Whakanuia o te Hiki i runga i te Poari -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Whakangungu All
Waehanga Kaihanga M50-3900242 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 4 Position Header BTB Connector Gold 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Whakaahuatanga CONN HDR 1.27MM R/A AU 4POS
Whakaaetia te Tae Tae 0.134" (3.40mm) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Unshrouded Tae Black
Mahanga Karere 0.150" (3.81mm) Taara Taea 3µin (0.08µm)
Momo Tautuhinga 0.050" (1.27mm)