M50-3802542
HarwinHarwin
M50-3802542 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M50-3802542
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN DIP PLUG 50POS 1.27MM IDC
Ngā Rauemi: 1.M50-3802542.pdf2.M50-3802542.pdf3.M50-3802542.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
16 pcs
32 pcs
64 pcs
112 pcs
256 pcs
512 pcs
1008 pcs
2512 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M50-3802542
Tau Wae M50-3802542 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN DIP PLUG 50POS 1.27MM IDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 37408 pcs Pepa Raraunga 1.M50-3802542.pdf2.M50-3802542.pdf3.M50-3802542.pdf
Waea Wire 30 AWG Raupapa Archer M50
Mokowā Haupae 0.050" (1.27mm) Packaging Tray
Ētahi Ingoa 952-2657
M50-3802542-ND
Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 50
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Feed Through Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position Ribbon Cable, DIP Header Connector IDC 30 AWG Through Hole
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Ribbon Cable, DIP Header Tae -
Taea Whakamutunga IDC Mahanga Karere 0.025" (0.64mm)
Poari Poari-Poari 0.050" (1.27mm)