M50-3800642
HarwinHarwin
M50-3800642 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M50-3800642
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN DIP PLUG 1.27MM 12POS
Ngā Rauemi: 1.M50-3800642.pdf2.M50-3800642.pdf3.M50-3800642.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
49 pcs
98 pcs
147 pcs
294 pcs
539 pcs
1029 pcs
2548 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M50-3800642
Tau Wae M50-3800642 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN DIP PLUG 1.27MM 12POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 58053 pcs Pepa Raraunga 1.M50-3800642.pdf2.M50-3800642.pdf3.M50-3800642.pdf
Waea Wire 30 AWG Raupapa Archer M50
Mokowā Haupae 0.050" (1.27mm) Packaging Tray
Ētahi Ingoa 952-2684 Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 12
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Feed Through Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Ribbon Cable, DIP Header Connector IDC 30 AWG Through Hole
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Ribbon Cable, DIP Header Tae -
Taea Whakamutunga IDC Mahanga Karere 0.025" (0.64mm)
Poari Poari-Poari 0.050" (1.27mm)