M50-3651042R
HarwinHarwin
M50-3651042R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M50-3651042R
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN HDR 20POS 1.27MM SMD
Ngā Rauemi: 1.M50-3651042R.pdf2.M50-3651042R.pdf3.M50-3651042R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M50-3651042R
Tau Wae M50-3651042R Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN HDR 20POS 1.27MM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa Archer M50 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.050" (1.27mm)
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Cut Tape (CT)
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 952-2648-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 20
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 11.85mm
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled Teitei Whakanoho 0.325" (8.25mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Board Lock, Keying Slot, Pick and Place Pato Tere Latch Lock/Eject Hooks
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Surface Mount 20 position 0.050" (1.27mm) Whakatauranga onamata 1.75A per Contact
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Brass Whakapā mai te roa - Pouaka -
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.120" (3.05mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 100.0µin (2.54µm)