M50-3650742R
HarwinHarwin
M50-3650742R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M50-3650742R
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN HDR 1.27MM 14POS SMT
Ngā Rauemi: 1.M50-3650742R.pdf2.M50-3650742R.pdf3.M50-3650742R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M50-3650742R
Tau Wae M50-3650742R Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN HDR 1.27MM 14POS SMT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa Archer M50 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.050" (1.27mm)
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Tape & Reel (TR)
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 952-2682-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 14
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 11.85mm
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled Teitei Whakanoho 0.325" (8.25mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Board Lock, Keying Slot, Pick and Place Pato Tere Latch Lock/Eject Hooks
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Surface Mount 14 position 0.050" (1.27mm) Whakatauranga onamata 1.75A per Contact
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Brass Whakapā mai te roa - Pouaka -
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.120" (3.05mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 100.0µin (2.54µm)