DNMF100AC115
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DNMF100AC115
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua FAN AC 115V 120MM 105CFM 22W
Ngā Rauemi: 1.DNMF100AC115.pdf2.DNMF100AC115.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DNMF100AC115
Tau Wae DNMF100AC115 Kaihanga Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga FAN AC 115V 120MM 105CFM 22W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3179 pcs Pepa Raraunga 1.DNMF100AC115.pdf2.DNMF100AC115.pdf
Taumaha 2 lbs (907.2g) Momotuhi - Whakauru 115VAC
Momo Fan Ngā whakaaturanga Fan, AC, Square, 105 CFM
Rahi / Rahi 4.72" L x 4.72" W x 1.50" H (119.9mm x 119.9mm x 38.1mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa DNMF Ētahi Ingoa DNMF100AC115-ND
HM2221
Q2870434C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Rack Fan, AC, Square, 105 CFM 4.72" L x 4.72" W x 1.50" H (119.9mm x 119.9mm x 38.1mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DNMFC
DNMFC
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: CORD FAN SINGLE 24" 115VAC PLUG