DNM04S0A0R10NFD
Delta ElectronicsDelta Electronics
DNM04S0A0R10NFD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DNM04S0A0R10NFD
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 0.75-3.3V 33W
Ngā Rauemi: DNM04S0A0R10NFD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
96 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DNM04S0A0R10NFD
Tau Wae DNM04S0A0R10NFD Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 0.75-3.3V 33W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8205 pcs Pepa Raraunga DNM04S0A0R10NFD.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 0.75 ~ 3.3 V Momotuhi - Input (Min) 2.8V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 2.00" L x 0.33" W x 0.53" H (50.8mm x 8.5mm x 13.4mm) Raupapa Delphi DNM
Mana (Watts) 33W Packaging Tray
Paa / Case 11-SIP Module Ētahi Ingoa 941-1015
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
He pai 96% Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.75 ~ 3.3 V 10A 2.8V - 5.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 10A Nga tono ITE (Commercial)